See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny,Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Interne Kennung: ZP/10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Blok – Zestaw do szynowania moczowodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla komórek Blok Operacyjny, Endoskopia oraz Sterylizacja dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0002
Titel: Blok – osłona na oczy
Interne Kennung: Pakiet nr2
Los: LOT-0003
Titel: Blok – kleszczyki do uszczelniania naczyń
Interne Kennung: Pakiet nr3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0004
Titel: Blok – chirurgiczna kaniula aspiracyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Blok – nóż harmoniczny
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0006
Titel: Blok – zestaw do żylaków
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Blok - torakochirurgia
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Blok – asortyment anestezjologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Blok – układ do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr9
Los: LOT-0010
Titel: Blok – zestaw do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr10
Los: LOT-0011
Titel: Blok – Laparoskopia zestaw I
Interne Kennung: Pakiet nr11
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0012
Titel: Blok – Laparoskopia zestaw II
Interne Kennung: Pakiet nr12
Los: LOT-0013
Titel: Blok - neuromonitoring
Interne Kennung: Pakiet nr13
Los: LOT-0014
Titel: Blok – obłożenia pola
Interne Kennung: Pakiet nr14
Los: LOT-0015
Titel: Blok – rękawice chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr15
Los: LOT-0016
Titel: Blok - Videolaryngoskopy
Interne Kennung: Pakiet nr16
Los: LOT-0017
Titel: Blok - odzież operacyjna
Interne Kennung: Pakiet nr17
Los: LOT-0018
Titel: Blok - inne
Interne Kennung: Pakiet nr18
Los: LOT-0019
Titel: Blok - Inne II
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Sterylizacja - zestawy do pakowania
Interne Kennung: Pakiet nr20
Los: LOT-0021
Titel: Sterylizacja - szczotka chirurgiczna
Interne Kennung: Pakietnr 21
Los: LOT-0022
Titel: Sterylizacja - szczotka do rąk
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Sterylizacja - zestawy do mycia
Interne Kennung: Pakiet nr23
Los: LOT-0024
Titel: Sterylizacja - test biologiczny
Interne Kennung: Pakiet nr24
Los: LOT-0025
Titel: Sterylizacja - testy skuteczności, taśmy, osłony
Interne Kennung: Pakiet nr25
Los: LOT-0026
Titel: Endoskopia - zestawy do gastrostomii
Interne Kennung: Pakiet nr26
Los: LOT-0027
Titel: Endoskopia - test skuteczności sterylizacji
Interne Kennung: Pakiet nr27
Los: LOT-0028
Titel: Endoskopia - zestaw do polipów i żylaków
Interne Kennung: Pakiet nr28
Los: LOT-0029
Titel: Endoskopia - osłona na bronchoskop
Interne Kennung: Pakiet nr29
Los: LOT-0030
Titel: Endoskopia - sonda argonowa
Interne Kennung: Pakiet nr30
Los: LOT-0031
Titel: Endoskopia - Zabezpieczenie endoskopów
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Endoskopia - Kriosondy
Interne Kennung: Pakiet nr32
Los: LOT-0033
Titel: Endoskopia - Inne
Interne Kennung: Pakiet nr33
Los: LOT-0034
Titel: Endoskopia - Inne II
Interne Kennung: Pakiet nr34
Los: LOT-0035
Titel: Endoskopia - Inne III
Interne Kennung: Pakiet nr35