604018-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – „Dostawa produktów leczniczych, leków biologicznych i immunoglobulin.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa produktów leczniczych, leków biologicznych i immunoglobulin.”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: „Dostawa produktów leczniczych, leków biologicznych i immunoglobulin.” Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 1 - „Tofacitinib citrate” Część nr 2 - „Etanercept” Część nr 3 - „Secukinumab” Część nr 4 - „Nintedanibum” Część nr 5 - „Adalimumab” Część nr 6 - „Tocilizumabum I” Część nr 7 - „Tocilizumabum II” Część nr 8 - „Immunoglobulin normal human 5%” Część nr 9 - „Produkty lecznicze I” Część nr 10 - „Produkty lecznicze II” Część nr 11 – „Golimumab” Część nr 12 – „Guselkumabum” Część nr 13 – „Ixekizumab” Część nr 14 – „Immunoglobulin normal human 10%” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 1 - „Tofacitinib citrate”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 1 - „Tofacitinib citrate” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 1
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 2 - „Etanercept”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 2 - „Etanercept” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 2
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 3 - „Secukinumab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 3 - „Secukinumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 3
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 4 - „Nintedanibum”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 4 - „Nintedanibum” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 4
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 5 - „Adalimumab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 5 - „Adalimumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 5
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 6 - „Tocilizumabum I”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 6 - „Tocilizumabum I” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 6
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 7 - „Tocilizumabum II”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 7 - „Tocilizumabum II” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 7
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 8 - „Immunoglobulin normal human 5%”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 8 - „Immunoglobulin normal human 5%” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 8
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 9 - „Produkty lecznicze I”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 9 - „Produkty lecznicze I” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 9
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 10 - „Produkty lecznicze II”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 10 - „Produkty lecznicze II” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 10
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 11 - „Golimumab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 11 - „Golimumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 11
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 12 - „Guselkumabum”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 12 - „Guselkumabum” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 12
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 13 - „Ixekizumab”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 13 - „Ixekizumab” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 13
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 14 - „Immunoglobulin normal human 10%”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: Zamówienie zostało podzielona na 14 części: Część nr 14 - „Immunoglobulin normal human 10%” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla części 1 - 14; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung34/PN/2026/AK Część 14