See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku
Beschreibung: Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Liczba zadań – 10 Zimowe utrzymanie dróg obejmuje wykonanie czynności, których celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego wywołanych takimi zjawiskami jak opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni.Zakres zamówienia dla zadań 1-6 oraz 8 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1-Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi. 13) Wykonawca obowiązany jest nie obsługiwać dróg nie objętych umową, sprzętem wykazanym do wykonania umowy na rejonie objętym niniejsza umową w czasie trwania akcji zimowej. 14)Dla wszystkich zadań obowiązuje standard III, natomiast dla ulic na terenie miasta Sanoka obowiązuje standard II (ulice dla standardu II – ul. Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Daszyńskiego, Dmowskiego, Staszica, Królowej Bony). Zakres zamówienia dla zadania nr 7 , 9, 10 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie chodników wraz z wszystkimi dojściami do przejść dla pieszych oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi 3) pozimowe oczyszczenie chodników z materiałów uszorstniających 4) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków pogodowych, powodujących śliskość chodnika – gołoledzi ( opad marznącej mżawki itp.)Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 5) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 6) zaangażowania w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek sprzętowych (zgodnie z SWZ). 7) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 8) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie . 9) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD
Interne Kennung: ZP.261.2.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Rejon Sanok - ilość km 40,050
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 1 - Rejon Sanok - ilość km 40,050. 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sezon zimowy 2026/2027 trwać będzie 100 dni . W zależności od panujących warunków atmosferycznych Zamawiający może skrócić sezon zimowy o max 70 dni. Rozpoczęcie sezonu nastąpi w zależności od panujących warunków atmosferycznych.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Rejon Dobra - Tyrawa Wołoska - ilość km 38,541
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku - Zadanie nr 2 - Rejon Dobra - Tyrawa Wołoska - ilość km 38,541. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Rejon Zagórz - Bukowsko – ilość km 47,284
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 3 - Rejon Sanok - ilość km 47,284 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa – ilość km 32,782
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa – ilość km 32,78. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0005
Titel: Zadnie nr 5 - Rejon Zarszyn – Besko strona lewa – ilość km 23,610
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 5 - Rejon Sanok - ilość km ilość km 23,610 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Rejon Tarnawa – ilość km 20,480
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 6 - Rejon Tarnawa – ilość km 20,480 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Rejon chodniki m. Sanok - ilość km 16,910
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 7 – Rejon chodniki m. Sanok - ilość km 16,910. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie chodników wraz z wszystkimi dojściami do przejść dla pieszych oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi 3) pozimowe oczyszczenie chodników z materiałów uszorstniających 4) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków pogodowych, powodujących śliskość chodnika – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.)Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 5) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 6) zaangażowania w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek sprzętowych (zgodnie z SWZ). 7) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 8) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie . 9) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Rejon ciąg ulic- ilość km 2,560 (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul.Królowej Bony) w m. Sanok
Beschreibung: Opis: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie nr 8 - Rejon ciąg ulic- ilość km 2,560 (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul.Królowej Bony) w m. Sanok 1. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie przejezdności na całej szerokości jezdni oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającym wyznaczonych odcinków jezdni, przy założeniu min ilości materiału 125g/m2, 3) wykonywania poszerzeń przy intensywnych opadach śniegu równiarką z lemieszem stalowym lub równoważnym sprzętem 4) pozimowe oczyszczenie ulic z materiałów uszorstniających (dot. zadania nr 1- Rejon Sanok, Zadania nr 8 - Rejon ciąg ulic (ul. Dmowskiego, ul. Staszica, ul. Królowej Bony) w m. Sanok wraz z zatokami autobusowymi, 5) pozimowe oczyszczenie dróg z materiałów uszorstniających na obiektach mostowych, przy krawężnikach chodnikowych, przy ściekach drogowych krawędziowych (dot. Zadania nr 2 – Rejon Dobra-Tyrawa Wołoska, Zadania nr 3 – Rejon Zagórz – Bukowsko, Zadania nr 4 - Rejon Zarszyn strona prawa, Zadania nr 5 – Rejon Zarszyn –Besko Strona lewa, Zadania nr 6 – Rejon Tarnawa) 6) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków przejezdności dróg, powodujących śliskość jezdni – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.) Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 7) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 8) zaangażowania na danym rejonie w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek samochodowych (zgodnie z SWZ). 9) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 10) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie. 11) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD. 12) Wykonawca obowiązany jest do wykonania obowiązków określonych w ust. 1 w takim czasie, aby utrzymywać przejezdność drogi oraz utrzymywać bezpieczne korzystanie z drogi.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9 – Rejon Besko chodniki – ilość km 4,863
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie Nr 9 – Rejon Besko chodniki – ilość km 4,863. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie chodników wraz z wszystkimi dojściami do przejść dla pieszych oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi 3) pozimowe oczyszczenie chodników z materiałów uszorstniających 4) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków pogodowych, powodujących śliskość chodnika – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.)Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 5) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 6) zaangażowania w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek sprzętowych (zgodnie z SWZ). 7) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 8) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie . 9) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10 – Rejon Zagórz – Sanok-G chodniki – ilość km 10,198
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zimowe całodobowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2026/2027 będących w Zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku Zadanie Nr 10 – Rejon Zagórz – Sanok-G chodniki – ilość km 10,198. Do obowiązków Wykonawcy w szczególności należy wykonanie własnym sprzętem przy użyciu własnych materiałów: 1) całodobowe odśnieżanie i utrzymanie chodników wraz z wszystkimi dojściami do przejść dla pieszych oraz niedopuszczenie do wystąpienia naboju lodowego, 2) zwalczanie śliskości poprzez posypywanie materiałami uszorstniającymi 3) pozimowe oczyszczenie chodników z materiałów uszorstniających 4) w przypadku wystąpienia nagłego pogorszenia warunków pogodowych, powodujących śliskość chodnika – gołoledzi (opad marznącej mżawki itp.)Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zwalczenia i powiadomienie Zamawiającego. 5) składanie Zamawiającemu codziennych telefonicznych meldunków do godz. 8.00 o stanie dróg w czasie trwania akcji zimowej 6) zaangażowania w trakcie trwania akcji zimowej prawidłowej ilości jednostek sprzętowych (zgodnie z SWZ). 7) wyposażenia pojazdów do zimowego utrzymania dróg w urządzenia do monitorowania pojazdów GPS z udostepnieniem aplikacji do kontroli i weryfikacji przez Zamawiającego 8) Przystąpienie do wykonywania usługi w czasie zaoferowanym w ofercie . 9) Zapewnienia całodobowego kontaktu telefonicznego z dyżurnym ZUD