2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania zapewniającego ochronę maszyn wirtualnych w środowisku Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oprogramowania wraz z gwarancją (wsparciem) producenta oraz wsparcie producenta do posiadanych licencji, zapewniającego ochronę maszyn wirtualnych w środowisku Zamawiającego, odpowiadającego funkcjonalnie rozwiązaniu Trend Micro Deep Security Enterprise lub rozwiązania równoważnego 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 139971-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.208.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp Ogłoszenie nr 139971-2026 z dnia 27.02.2026, LOT 0012
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oprogramowania wraz z gwarancją (wsparciem) producenta oraz wsparcie producenta do posiadanych licencji, zapewniającego ochronę maszyn wirtualnych w środowisku Zamawiającego, odpowiadającego funkcjonalnie rozwiązaniu Trend Micro Deep Security Enterprise lub rozwiązania równoważnego. 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji obejmującego: a) przedłużenie okresu wsparcia dla licencji objętych zamówieniem o dodatkowy okres 24 miesięcy, liczony od dnia zakończenia podstawowego okresu wsparcia, b) zwiększenie liczby licencji do maksymalnego łącznego poziomu 12 000 chronionych maszyn wirtualnych objętych aktywnym wsparciem technicznym.