See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I AKCESORIÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I AKCESORIÓW dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 30 części. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Kod CPV: 33141000-0 – jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 33199000-1 – odzież medyczna 6. Zamawiający przewiduje dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.063.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 - 138 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawa Pzp” oraz aktów wykonawczych do niej. Zamawiający nie będzie stosował procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na podstawie ustawy Pzp. 4. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI zawiera rozdział XI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - IGŁA TĘPA DO POBIERANIA LEKÓW
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - ZESTAW DO NADŁONOWEGO DRENAŻU PĘCHERZA MOCZOWEGO DLA DZIECI
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - ZGŁĘBNIK GASTROSTOMIJNY TYPU G-TUBE
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – OKULARY DO FOTOTERAPII DLA NOWORODKÓW I WCZEŚNIAKÓW
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – UKŁAD ODDECHOWY Z GENERATOREM DO SYSTEMU SIPAP ZA POMOCĄ URZĄDZENIA FABIAN
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO TERAPII WYSOKIM PRZEPŁYWEM PROWADZONEJ NA APARACIE FABIAN
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - CZUJNIK TEMPERATURY DO INKUBATORÓW FIRMY OHMEDA
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - OSPRZĘT DO NEURONAWIGACJI TYPU STEALTH STATION S8 FIRMY MEDTRONIC
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – OSŁONA STERYLNA NA MIKROSKOP NEUROCHIRURGICZNY
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – SERWETA OCHRONNA NA STÓŁ OPERACYJNY
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - SERWETA DO OCHRONY BRZEGÓW RANY, STERYLNA
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - MATERIAŁY SZEWNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - ENDOSAMPLER JEDNORAZOWY DO BIOPSJI ENDOMETRIUM JAMY MACICY
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – KLESZCZYKI DO BIOPSJI SZYJKI MACICY
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – JEDNORAZOWY APLIKATOR DO LIDOKAINY
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – UKŁAD ODDECHOWY DO APARATU DO ZNIECZULEŃ DLA NOWORODKÓW I DZIECI
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - CZUJNIK SATURACJI
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - WOREK IZOLUJĄCY DO PRZECHOWYWANIA NARZĄDÓW DO PRZESZCZEPU
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - AKCESORIA DO APARATU GASTROLYZER GASTRO+
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - ŁĄCZNIK PROSTY DO PODŁĄCZANIA TLENU Z KONCENTRATORA DO APARATU TYPU CPAP
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - ELEKTRODA POWIERZCHNIOWA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - IMPLANT JĄDRA Z PROWADNICĄ IGŁOWĄ
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - JEDNORAZOWY UKŁAD PACJENTA DO POSIADANEGO PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO RESPIRATORA HAMILTON C1
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - JEDNORAZOWY UKŁAD ODDECHOWY PACJENTA DO POSIADANEGO PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO RESPIRATORA HAMILTON G5
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - JEDNORAZOWY UKŁAD ODDECHOWY PACJENTA Z NAWILŻACZEM DO POSIADANEGO PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO RESPIRATORA HAMILTON G5 ORAZ HAMILTON C6
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - UKŁAD ODDECHOWY PACJENTA DO POSIADANEGO PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO RESPIRATORA SERVO-I firmy Maquet ORAZ Babylog 8000 PLUS firmy Drager
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - KOMORA WILGOTNA OKA J.U. STERYLNA
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - FARTUCHY OCHRONNE JEDNORAZOWE, NIESTERYLNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 28
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - MASKA OCHRONNA TYP FFP3
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - UBRANIE CHIRURGICZNE J.U.
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 30
604041-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I AKCESORIÓW
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WSzS.DEZ.26.063.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33199000 Medical clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 1
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - MATERIAŁY SZEWNE
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17 - CZUJNIK SATURACJI
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 28
Main classification (cpv): 33199000 Medical clothing
Lot: LOT-0029
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 30