604047-2025 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Kompleksowa usługa aktualizacji, rozbudowy, wsparcia i serwisu Platformy Multiportalowej wraz z przeszkoleniem administratorów na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa aktualizacji, rozbudowy, wsparcia i serwisu Platformy Multiportalowej wraz z przeszkoleniem administratorów na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest aktualizacja posiadanej Platformy Multiportalowej do najnowszej wersji wraz z migracją danych do nowych portali opartych na zaktualizowanej Platformie, rozwój Platformy o moduł mapy budynków oraz wdrożenie i dostarczenie Internetowego Systemu Usług dla studentów o szczególnych potrzebach (Systemu eBON) zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz jej załącznikach oraz w określonych terminach
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja posiadanej Platformy Multiportalowej do najnowszej wersji wraz z migracją danych do nowych portali opartych na zaktualizowanej Platformie, rozwój Platformy o moduł mapy budynków oraz wdrożenie i dostarczenie Internetowego Systemu Usług dla studentów o szczególnych potrzebach (Systemu eBON) zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz jej załącznikach oraz w określonych terminach.