604047-2026 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ w ramach Kategorii 5 na dostawę laptopów typ 2, wersja 1 - ponadstandardowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProcedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ w ramach Kategorii 5 na dostawę laptopów typ 2, wersja 1 - ponadstandardowych
Beschreibung1. Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ, prowadzona na podstawie art. 323 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.- zwanej dalej ustawą Pzp) w ramach ustanowionego Dynamicznego Systemu Zakupów na „Dostawę laptopów na rzecz sądów powszechnych” w celu zawarcia umowy realizacyjnej. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Laptopów - typ 2, wersja 1 - ponadstandardowych, w ilości: 8 szt.
Vorherige Bekanntmachung490687-2024
Interne KennungWZP-421-59/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001