2. Verfahren
Verfahren
Titel: Natriumhydroxid (natronlut) 25% och 32% (2)
Beschreibung: Löpande leveranser av natriumhydroxid (natronlut) 25% och 32% till beställarens avlopp- och dricksvattenanläggningar i Sotenäs och Uddevalla.
Interne Kennung: 2026/159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/159
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000