2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 2ks OPG panoramatický rentgen pro provozy ZZMS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup 2 ks OPG panoramatického rentgenu, splňující aktuální platné požadavky (dále jen „Zboží“), dle požadované Technické specifikace. Dále zadavatel požaduje poskytování servisního zabezpečení a oprav včetně dodávky náhradních dílů po dobu min. 24 měsíců a bezplatné provádění bezpečnostně technických kontrol dle z. č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích, nebo zdravotnických prostředcích in vitro, v platném znění, které jsou nezbytné pro provoz tohoto zařízení. Poslední bezpečnostně technické kontroly musí být dodavatelem provedeny nejdříve 1 kalendářní měsíc před uplynutím záruční doby.
Interne Kennung: SZZMS-2026-224-13393
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup 2 ks OPG panorama-tického rentgenu, splňující aktuální platné požadavky (dále jen „Zboží“), dle požadované Technické specifikace. Dále zadavatel požaduje poskytování servisního zabezpečení a oprav včetně dodávky náhradních dílů po dobu min. 24 měsíců a bezplatné provádění bezpečnostně technických kontrol dle z. č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích, nebo zdravotnických prostředcích in vitro, v platném znění, které jsou nezbytné pro provoz tohoto zařízení. Poslední bezpečnostně technické kontroly musí být dodavatelem provedeny nejdříve 1 kalendářní měsíc před uplynutím záruční doby.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změn závazku ze Smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění VZ. Zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen způsobem stanoveným Smlouvou. Nový dodavatel může být zadavatelem písemně vyzván k plnění VZ tak, aby toto plnění ze Smlouvy převzal ve fázi rozpracovanosti od původního dodavatele a dále v tomto plnění plynule pokračoval za smluvních podmínek, jako přecházející dodavatel. Tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po původním dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen. Takto může zadavatel postupně vyzývat i další dodavatele dle výsledného pořadí při hodnocení nabídek, pokud předcházející dodavatel neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření Smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření Smlouvy. Podmínkou uzavření Smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění kvalifikace.