604082-2026 - Ergebnis
Slowenien – Bauarbeiten für Wohnhäuser – DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE GRADBENIH IN OBRTNIŠKIH DEL, KI SE IZVAJAJO NA STAVBAH IN STANOVANJIH, KI SO V UPRAVLJANJU NAROČNIKA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE GRADBENIH IN OBRTNIŠKIH DEL, KI SE IZVAJAJO NA STAVBAH IN STANOVANJIH, KI SO V UPRAVLJANJU NAROČNIKA
Beschreibung: Predmet DNS so gradbena in obrtniška dela (GOI dela), ki se izvajajo na stavbah in stanovanjih, ki so v upravljanju naročnika in se nahajajo na območju občin Trbovlje, Hrastnik, Laško, Litija in Zagorje ob Savi, Javno naročilo je razdeljeno na 4 sklope: 1. kategorija: gradbena in obrtniška dela namenjena delni ali celoviti obnovi stanovanj 2. kategorija: pleskarska dela 3. kategorija: delna ali celovita obnova kopalnic 4. kategorija: vgradnja stavbnega pohištva.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211100 Bauarbeiten für Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 4. Kategorija: vgradnja stavbnega pohištva
Beschreibung: Naročnik bo dela po tej kategoriji naročal, ko bo naročal dela kot so opredeljena v stolpcu CPV klasifikacija.
Interne Kennung: 550899
Haupteinstufung (cpv): 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421000 Bautischlerarbeiten