2. Verfahren
Verfahren
Titel: DG – Diagnostické kazety určené pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve s výpůjčkou analytického systému
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázových diagnostických kazet určených pro bedside viskoelastickou analýzu hemostázy z plné krve včetně bezplatné výpůjčky kompatibilního analytického systému v počtu 2 ks včetně poskytování servisní podpory po celou dobu výpůjčky. Vypůjčený systém musí umožňovat provádění komplexního viskoelastického hodnocení hemostázy z plné krve přímo u pacienta (point-of-care) a být určen pro použití zejména v kardiochirurgii, transplantační chirurgii, cévní chirurgii, traumatologii a intenzivní péči.
Interne Kennung: PZ-2026-0000758
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 38434520 Blutanalysegeräte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ a) právo odebírat namísto zboží uvedeného v příloze č. 1 kupní smlouvy zaměnitelné zboží (se stejným účelem použití a stejnými analytickými charakteristikami), které ve všech ostatních parametrech (úhrada z prostředků veřejného zdravotního pojištění a další) splňuje specifikaci uvedenou v zadávací dokumentaci, a to vše za podmínky, že cena tohoto zaměnitelného zboží nepřesáhne cenu sjednanou v kupní smlouvě. Toto lze připustit i v případech krátkodobého výpadku ve výrobě v podobě krátkodobé náhrady, kdy dodavatel/prodávající prokazatelně doloží výpadek ve výrobě. Dodavatel/prodávající bude povinen písemně prokázat zadavateli/kupujícímu shodu zaměnitelného zboží s požadavky uvedenými v kupní smlouvě a v zadávací dokumentaci. b) právo, že v případě, kdy dodavatel/prodávající změní pouze velikost balení, odebírat i jinou velikost balení. V takovém případě bude jednotková kupní cena zboží v Kč bez DPH poměrově odpovídat velikostem původně a nově nabízeného zboží/balení. c) právo, že v případě, kdy dojde k inovaci zboží, pak může takové zboží vyzkoušet a používat, a to za předpokladu, že inovované zboží bude minimálně splňovat požadavky technické specifikace, stanovené v zadávací dokumentaci. d) změna jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH e) změna jednotkových cen v důsledku nárůstu inflace Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Bližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 14 zadávacích podmínek.