2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil 5 contracten, op basis van een RAW-Raamovereenkomst, voor 5 gebiedspercelen afsluiten voor het onderhoud aan elementenverharding. Dit onderhoud betreft o.a.: · het opbreken en aanbrengen van elementenverharding; · het uitvoeren van licht grondwerk; · werkzaamheden t.a.v. hemelwaterafvoer (stellen van putten en kolken e.d.); · bijkomende aspecten als het (ver)plaatsen wegmeubilair en; · het zorgdragen voor benodigde verkeersmaatregelen tijdens de werkzaamheden. Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 2025SB612
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inschrijvingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud aan elementenverharding 2027-2030 Perceel 5
Interne Kennung: 5