2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka laminárních boxů a autoklávů pro LERCO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka laminárních boxů a autoklávů pro LERCO dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, Příloze č. 1 a 2, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: 183/90162/VZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laminární boxy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka laminárních boxů, digestoře a UV Boxu bez filtrace vzduchu, a to dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0002
Titel: Autoklávy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka autoklávu, horkovzdušného autoklávu a parního autoklávu, a to dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven