See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - płyny infuzyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących leki wskazane w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. 2. Przedmiot zamówienia: Zadanie nr 1 – Płyny infuzyjne
Vorherige Bekanntmachung: 438573-2025
Interne Kennung: ZP/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Interne Kennung: Zadanie 1