2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie i prowadzenie na terenie Miasta Złotów Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został określony i opisany w załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy) oraz załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). 1. Przedmiotem zamówienia, jest: 1) zorganizowanie i uruchomienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Złotowie lub w odległości do 5 km od jego granic administracyjnych na nieruchomości zapewnionej przez Wykonawcę, 2) transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w miejscu / miejscach przetwarzania odpadów komunalnych, zapewnionego / zapewnionych przez Wykonawcę i wskazanego / wskazanych w ofercie, 3) realizację usług i obowiązków powiązanych z ww. w pkt 1) – 2). 2. Utworzony i prowadzony przez Wykonawcę PSZOK musi zapewniać obsługę wszystkich uprawnionych właścicieli nieruchomości położonych na terenie gmin członkowskich Związku Gmin Krajny w Złotowie (dalej: „Związek”).
Interne Kennung: GO.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w § 14 ust. 1 Umowy.