2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrická energie 2028/2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka silové elektřiny v předpokládaném množství 105 623 MWh napěťové hladiny VN, a 6 180 MWh napěťové hladiny NN, tedy v celkovém předpokládaném množství 111 803 MWh, pro všechna odběrná místa státního podnik DIAMO pro rok 2028. Pro rok 2029 se předpokládá obdobné množství.
Interne Kennung: 15/VZZ/ŘSP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001