See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i radiofarmaceutyków
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia Dostawa produktów leczniczych i radiofarmaceutyków Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa generatora radionuklidowego Mo99-Tc99m Pakiet nr 2 – Dostawa zestawów do przygotowywania radiofarmaceutyków Pakiet nr 3 – Dostawa zestawu do przygotowania nanokoloidu albuminy ludzkiej Pakiet nr 4– Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT-ZMN Pakiet nr 5 - Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT ZMN Pakiet nr 6 – Dostawa 18 F Cholina 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124210 Röntgendiagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa generatora radionuklidowego Mo99-Tc99m
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa generatora radionuklidowego Mo99-Tc99m
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Dostawa generatora radionuklidowego Mo99-Tc99m
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Dostawa zestawów do przygotowywania radiofarmaceutyków
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Dostawa zestawów do przygotowywania radiofarmaceutyków
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Dostawa zestawów do przygotowywania radiofarmaceutyków
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Dostawa zestawu do przygotowania nanokoloidu albuminy ludzkiej
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Dostawa zestawu do przygotowania nanokoloidu albuminy ludzkiej
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Dostawa zestawu do przygotowania nanokoloidu albuminy ludzkiej
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4– Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT-ZMN
Beschreibung: Pakiet nr 4– Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT-ZMN
Interne Kennung: Pakiet nr 4– Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT-ZMN
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT ZMN
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT ZMN
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Dostawa Radiofarmaceutyków do Pracowni PET-CT ZMN
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Dostawa 18 F Cholina
Beschreibung: Pakiet nr 6 – Dostawa 18 F Cholina
Interne Kennung: Pakiet nr 6 – Dostawa 18 F Cholina