See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach SO w Gorzowie Wlkp., SR w Międzyrzeczu, SR w Strzelcach Kraj., SR w Sulęcinie wraz z terenami przyległymi do budynków
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp., Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu, Sądu Rejonowego w Strzelcach Kraj. , Sądu Rejonowego w Sulęcinie wraz z terenami przyległymi do budynków
Vorherige Bekanntmachung: 407859-2025
Interne Kennung: OF01.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) Zamawiający przewiduje zastosowanie „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust.1 ustawy Pzp, tzn. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.- szczegóły w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp.
Interne Kennung: sprzątanie Sąd Okręgowy w Gorzowie Wlkp.
Los: LOT-0002
Titel: usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę utrzymania czystości w budynku Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu
Interne Kennung: sprzątanie SR w Międzyrzeczu
Los: LOT-0003
Titel: usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Strzelcach Kraj.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę utrzymania czystości w budynku Sądu Rejonowego w Strzelcach Kraj.
Interne Kennung: sprzątanie SR w Strzelcach Kraj.
Los: LOT-0004
Titel: usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Rejonowego w Sulęcinie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę utrzymania czystości w budynku Sądu Rejonowego w Sulęcinie
Interne Kennung: sprzątanie SR Sulęcin