2. Verfahren
Verfahren
Titel: Temperatuursensoren en -monitoring t.b.v. vaccinkoelkasten GGD Brabant-Zuidoost
Beschreibung: De GGD heeft op dit moment op 47 locaties vaccinkoelkasten. Vaccins moeten, om de houdbaarheid en de veiligheid te kunnen garanderen, op een bepaalde temperatuur bewaard worden. Deze bewaartemperatuur moet gemonitord worden volgens de richtlijn medicijnkoelkasten van het RIVM. Daarom zijn de koelkasten voorzien van een temperatuursensor, die via WIFI data doorstuurt naar de cloud. Deze moeten via een webportal ingezien kunnen worden door de GGD. De sensoren die op dit moment in gebruik zijn zijn End-of-Life en moeten worden vervangen. De GGD wil een partij contracteren die de koelkasten voorziet van nieuwe sensoren, die via een portal gemonitord kunnen worden. Deze partij verzorgd ook kalibratie van de sensoren, periodiek én incidenteel onderhoud, en de planning hiervan. De planning wordt in overleg met de opdrachtgever vastgesteld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38126300 Oberflächen-Geräte zur Messung von Temperatur oder Feuchtigkeit, 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000