2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaibeheer Regio Zandig Vlaanderen
Beschreibung: Maaibeheer regio Zandig Vlaanderen van het Agentschap Natuur & Bos van de Vlaamse Overheid. Het betreft diverse maaiwerken als paden, bermen, grachten, graslanden, hagen en houtkanten, riet, taluds edm. In de Erkende natuurreservaten, bosgebieden en diverse domeinen in beheer bij het Agentschap voor Natuur en Bos. Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2026-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Houtland
Beschreibung: Maaibeheer regio Zandig Vlaanderen van het Agentschap Natuur & Bos van de Vlaamse Overheid. Het betreft diverse maaiwerken als paden, bermen, grachten, graslanden, hagen en houtkanten, riet, taluds edm. In de Erkende natuurreservaten, bosgebieden en diverse domeinen in beheer bij het Agentschap voor Natuur en Bos. In toepassing van artikel 42, § 1, 2° van de Wet Overheidsopdrachten heeft de aanbestedende overheid – binnen een periode van drie jaar na de sluiting – het recht om deze opdracht te herhalen. De inschrijvers moeten de vereiste UEA bij de offerte voegen. Meer info zie bestek en bijlagen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Meetjesland & Waasland
Interne Kennung: 2