2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení hardwarového a softwarového vybavení pro digitalizaci a automatizaci logistických procesů
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je rozdělena na části. Předmětem plnění veřejné zakázky je: Část 1: ERP a WMS (dále jen „Část 1“) Dodávka, implementace, konfigurace a podpora podnikového informačního systému typu ERP/WMS včetně zajištění migrace dat, zaškolení uživatelů, poskytování servisních služeb a dodávky minimálně 2 ks ručních skladových terminálů jako koncových zařízení pro skladové operace. Část 2: RTLS (dále jen „Část 2“) Dodávka, implementace, konfigurace a uvedení do provozu systému RTLS / digitálního monitoringu skladových jednotek, palet, šarží a manipulační techniky v logistickém provozu zadavatele. Systém musí umožnit identifikaci palet přicházejících z výrobního dopravníku, jejich spárování s výrobními/šaržovými daty, průběžné sledování pohybu ve skladových a expedičních zónách a předávání dat navazujícím systémům, zejména ERP/WMS/MES. Součástí dodávky musí být veškerý SW, HW, licence, implementační práce, integrace, testování, školení, dokumentace a servisní podpora nutné pro splnění požadavků této specifikace. Pokud dodavatel k naplnění požadavků potřebuje vlastní zařízení na VZV, servery, senzory, čtečky, kamery, lokátory, tagy, brány, síťové prvky nebo jiný hardware, zahrne je do své nabídky a popíše jejich roli v architektuře řešení. Část 3: Bezobslužná expedice (dále jen „Část 3“) Dodávka, implementace, konfigurace a podpora systému pro bezobslužnou nebo částečně bezobslužnou expedici, řízení příjezdů dopravních prostředků, rezervaci časových oken, identifikaci vozidel a podporu administrativních a provozních úkonů při nakládce a vykládce. Část 4: Digitální dvojče (dále jen „Část 4“) Dodávka profesionálního software pro tvorbu, modelování, simulaci, vizualizaci a vyhodnocování výrobních, skladových, dopravních a logistických procesů.
Interne Kennung: DLM 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72265000 Software-Konfiguration, 51611000 Installation von Computern, 42961300 Fahrzeugortungssystem, 48921000 Automatisierungssystem, 48627000 Echtzeit-Betriebssystemsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ERP a WMS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a podpora podnikového informačního systému typu ERP/WMS včetně zajištění migrace dat, zaškolení uživatelů, poskytování servisních služeb a dodávky minimálně 2 ks ručních skladových terminálů jako koncových zařízení pro skladové operace.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72265000 Software-Konfiguration, 51611000 Installation von Computern
Los: LOT-0004
Titel: Digitální dvojče
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka profesionálního software pro tvorbu, modelování, simulaci, vizualizaci a vyhodnocování výrobních, skladových, dopravních a logistických procesů.
Interne Kennung: Část 4
Haupteinstufung (cpv): 48627000 Echtzeit-Betriebssystemsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 51611000 Installation von Computern
Los: LOT-0003
Titel: Bezobslužná expedice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a podpora systému pro bezobslužnou nebo částečně bezobslužnou expedici, řízení příjezdů dopravních prostředků, rezervaci časových oken, identifikaci vozidel a podporu administrativních a provozních úkonů při nakládce a vykládce.
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem
Los: LOT-0002
Titel: RTLS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a uvedení do provozu systému RTLS / digitálního monitoringu skladových jednotek, palet, šarží a manipulační techniky v logistickém provozu zadavatele. Systém musí umožnit identifikaci palet přicházejících z výrobního dopravníku, jejich spárování s výrobními/šaržovými daty, průběžné sledování pohybu ve skladových a expedičních zónách a předávání dat navazujícím systémům, zejména ERP/WMS/MES. Součástí dodávky musí být veškerý SW, HW, licence, implementační práce, integrace, testování, školení, dokumentace a servisní podpora nutné pro splnění požadavků této specifikace. Pokud dodavatel k naplnění požadavků potřebuje vlastní zařízení na VZV, servery, senzory, čtečky, kamery, lokátory, tagy, brány, síťové prvky nebo jiný hardware, zahrne je do své nabídky a popíše jejich roli v architektuře řešení.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 42961300 Fahrzeugortungssystem