2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleiden naar werk & meedoen – complexe doelgroepen 18+
Beschreibung: De opdracht ziet toe op re-integratie/participatiebegeleiding (begeleiding naar werk en meedoen) en parallel daaraan vanaf start opdracht aanbieden van zinvolle dagbestedingsactiviteiten (geënt op scholing, werk, vrijwilligerswerk en/of persoonlijke ontwikkeling) aan inwoners van 18 jaar en ouder met complexe problematiek. De problematiek wordt veelal door de persoon zelf ontkend, en varieert sterk per individu. Veelal leidt dit ook tot overlast en onrust in de openbare ruimte. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 1: mannen We schatten in dat 20 mannen per jaar begeleiding nodig hebben. Perceel 2: vrouwen We schatten in dat 40 vrouwen per jaar begeleiding nodig hebben. Perceel 3: delinquente personen We schatten in dat 10 tot 15 personen per jaar begeleiding nodig hebben. De inschatting voor perceel 1 is gebaseerd op de huidige opdracht, voor de andere percelen is dit een aanname. Wij merken daarbij op dat de opdracht is vervat in een raamovereenkomst, zonder volume-, omzet- en afnamegarantie. De aantallen kunnen door tal van omstandigheden, waaronder maar niet-limitatief budgetontwikkeling of politieke keuzes, fluctueren. Aan deze getallen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-447
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is sprake van een geclusterde c.q. samengevoegde opdracht. De dienstverlening voor de diverse doelgroepen is samengevoegd in één aanbestedingsprocedure. De belangrijkste reden hiervoor is de beperking van de administratieve- en tijdslast voor de aanbestedende dienst, ten opzichte van het uitzetten van drie verschillende procedures. Daarbij is het ook goed mogelijk dat deze lasten voor potentiële opdrachtnemers worden verlicht, wanneer er interesse is voor meerdere percelen. Diverse bijlagen hoeven dan maar eenmalig te worden ingediend. Het is inschrijvers toegestaan om in te schrijven op één of meerdere percelen. Er geldt geen maximum aan het aantal te gunnen percelen per inschrijver. Zie aanbestedingsdocumenten. Gunning geschiedt per perceel, waarna per perceel een individuele raamovereenkomst tot stand komt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: (jong)volwassen mannen
Beschreibung: De opdracht ziet toe op re-integratie/participatiebegeleiding (begeleiding naar werk en meedoen) en parallel daaraan vanaf start opdracht aanbieden van zinvolle dagbestedingsactiviteiten (geënt op scholing, werk, vrijwilligerswerk en/of persoonlijke ontwikkeling) aan inwoners, (jong) volwassen mannen van 18 jaar en ouder met complexe problematiek. De problematiek wordt veelal door de persoon zelf ontkend, en varieert sterk per individu. Veelal leidt dit ook tot overlast en onrust in de openbare ruimte. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 1: mannen We schatten in dat 20 mannen per jaar begeleiding nodig hebben. De inschatting voor perceel 1 is gebaseerd op de huidige opdracht. Aan deze getallen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is geen sprake van een optionele scope, waarvoor specifieke herzieningsclausules zijn geformuleerd binnen de overeenkomst. Wel gelden er enkele herzieningen op algemeen niveau. Hiervoor verwijzen wij naar paragraaf 2.13 van deze Offerteleidraad en de concept raamovereenkomst (Bijlage 5). Zie aanbestedingsdocumenten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: (jong)volwassen vrouwen (al dan niet tienermoeders)
Beschreibung: De opdracht ziet toe op re-integratie/participatiebegeleiding (begeleiding naar werk en meedoen) en parallel daaraan vanaf start opdracht aanbieden van zinvolle dagbestedingsactiviteiten (geënt op scholing, werk, vrijwilligerswerk en/of persoonlijke ontwikkeling) aan inwoners, (jong)volwassen vrouwen (al dan niet tienermoeders) van 18 jaar en ouder met complexe problematiek. De problematiek wordt veelal door de persoon zelf ontkend, en varieert sterk per individu. Veelal leidt dit ook tot overlast en onrust in de openbare ruimte. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 2: vrouwen We schatten in dat 40 vrouwen per jaar begeleiding nodig hebben. De inschatting hiervoor is een aanname. Wij merken daarbij op dat de opdracht is vervat in een raamovereenkomst, zonder volume-, omzet- en afnamegarantie. De aantallen kunnen door tal van omstandigheden, waaronder maar niet-limitatief budgetontwikkeling of politieke keuzes, fluctueren. Aan deze getallen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: (jong)volwassen delinquenten.
Beschreibung: De opdracht ziet toe op re-integratie/participatiebegeleiding (begeleiding naar werk en meedoen) en parallel daaraan vanaf start opdracht aanbieden van zinvolle dagbestedingsactiviteiten (geënt op scholing, werk, vrijwilligerswerk en/of persoonlijke ontwikkeling) aan inwoners, (jong)volwassen delinquenten van 18 jaar en ouder met complexe problematiek. De problematiek wordt veelal door de persoon zelf ontkend, en varieert sterk per individu. Veelal leidt dit ook tot overlast en onrust in de openbare ruimte. Zie aanbestedingsdocumenten. We schatten in dat 10 tot 15 personen per jaar begeleiding nodig hebben. Het gaat hierbij om ex-, maar thans niet-gedetineerden. De inschatting hiervoor is een aanname. Wij merken daarbij op dat de opdracht is vervat in een raamovereenkomst, zonder volume-, omzet- en afnamegarantie. De aantallen kunnen door tal van omstandigheden, waaronder maar niet-limitatief budgetontwikkeling of politieke keuzes, fluctueren. Aan deze getallen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-447
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3