See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Beschreibung: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 477725-2026
Interne Kennung: 54/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Beschreibung: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Beschreibung: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Beschreibung: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Beschreibung: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Interne Kennung: Pakiet 4