60421-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baugerät – „Agrostav Pardubice a.s. - Nakládání s druhotnými surovinami“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Agrostav Pardubice a.s. - Nakládání s druhotnými surovinami“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka mísícího centra. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung„Agrostav Pardubice a.s. - Nakládání s druhotnými surovinami“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensViz zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43413000 Beton- oder Mörtelmischer
5. Los
LosLOT-0001