604222-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reinigungsdienste – Servicii de curatenie birouri si spatii utile la Ocolul silvic Ludus, DS Mures
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curatenie birouri si spatii utile la Ocolul silvic Ludus, DS Mures
Beschreibung: Operatorii economici vor putea solicita clarificări cu 18 zile înainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare. Operatiunile constau in : - curățenia birourilor, holurilor, grupurilor sanitare și a altor spații aparținând sediului instituției (săli protocol, săli ședințe, oficii precum si a parcării și spațiilor exterioare) si asigurarea unui microclimat corespunzator
Interne Kennung: 159012020267328
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 811,66 mp/luna
Interne Kennung: 1