2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapany beszerz: teapor,gyümölcspüré II
Beschreibung: Élelmiszer alapanyag beszerzése a Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona részére adásvételi szerződés keretében: teapor, gyümölcs pürék. Beszerzendő mennyiségek (alapmennyiségek): Teapor, gyümölcs pürék: 30.115 db az alábbiaknak megfelelően: kávé, tea és kapcsolódó termékek: 1.600 db, 250 g/tasak; gyümölcspürék: 28.300 db, 100 g/db; vegyesgyümölcs lekvár: 215 db, 25 g/db. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult az alapmennyiségen felül legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására a szerződéses árakon. AK nem vállal kötelezettséget a mennyiségi eltérés egy része vagy egésze gyakorlására. Részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Vorherige Bekanntmachung: 459100-2026
Interne Kennung: EKR001322402026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: AK tevékenységi körében az intézményében elhelyezett idős emberek ellátásáról gondoskodik, ideértve azok élelmezését is, saját főzőkonyha üzemeltetésével. A mindennapi élelmezés érdekében szükséges az intézményi konyhán feldolgozásra kerülő élelmiszer alapanyagok beszerzése folyamatosságának biztosítása is. Ez 2026.08.02-ig megoldott a korábbi közbeszerzési szerződés alapján. AK már két közbeszerzést lefolytatott jelen beszerzési igény kielégítésére, de ezek eredménytelenül zárultak. Mivel a nyílt eljárásra irányadó előírások alapján ezen időpontig a harminc napos ajánlattételi határidő sem járna le, figyelemmel az ellátás folyamatossága biztosításának fontosságára, AK gyorsított eljárást kíván alkalmazni.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelési szempontja a legalacsonyabb ár {Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pont}.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Teapor, gyümölcs pürék II.
Interne Kennung: EKR001322402026/1
Haupteinstufung (cpv): 15864000 Zubereitungen aus Tee oder Mate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332270 Fruchtmuse