2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej straży Pożarnej w Dawidach. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów: - o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz.1047, z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. - Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594) W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych Szacunkowe warunki zamówienia, określone zostały w Załączniku 1 do SWZ – „Wymagania techniczne dla średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach” Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: OSP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Menge: 1 Stück