604266-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Ungarn – Installation von Lenk- und Steuersystemen – ELEKTRA1 és ELEKTRA2 biztosítóberendezések
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ELEKTRA1 és ELEKTRA2 biztosítóberendezések
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. részére ELEKTRA1 és ELEKTRA2 rendszerű elektronikus állomási biztosítóberendezések, EBO alapú kezelőfelület és távvezérlő rendszerek, tengelyszámlálós foglaltság-érzékelő rendszerek, és az előzőekben felsorolt berendezések részegységeinek javítása, a javíthatatlanná vált alkatrészek azonos alkatrésszel való pótlása (cserealkatrész biztosítása), és a műszaki személyzet oktatása. II.1.1) és a II.2.1) pont: Eljárás megnevezése karakterkorlátra való tekintettel rövidítésre került, az eljárás teljes megnevezése: „ELEKTRA1 és ELEKTRA2 rendszerű elektronikus állomási biztosítóberendezések, EBO alapú kezelőfelület és távvezérlő rendszerek, tengelyszámlálós foglaltságérzékelő rendszerek, és az előzőekben felsorolt berendezések részegységeinek javítása, a javíthatatlanná vált alkatrészek azonos alkatrésszel való pótlása (cserealkatrész biztosítása), és a műszaki személyzet oktatása” A részletes szabályokat a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás, szerződéstervezet, valamint annak mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000761952026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. részére ELEKTRA1 és ELEKTRA2 rendszerű elektronikus állomási biztosítóberendezések, EBO alapú kezelőfelület és távvezérlő rendszerek, tengelyszámlálós foglaltság-érzékelő rendszerek, és az előzőekben felsorolt berendezések részegységeinek javítása, a javíthatatlanná vált alkatrészek azonos alkatrésszel való pótlása (cserealkatrész biztosítása), és a műszaki személyzet oktatása. a) Műszaki tartalom mellékletében (Részegységek táblázata) felsorolt csere-részegységek szállítása a MÁV Pályaműködtetési Zrt. számára a meghibásodott, vagy javíthatatlanul tönkrement részegységek pótlására. Ha a Részegységek táblázata mellékletben felsorolt egyes alkatrészek, javíthatatlanságuk esetén csak az eredetivel csereszavatos, de nem azonos típusú helyettesítőtermékkel pótolhatók, akkor erről az ajánlatot az eljárás során a melléklet táblázatának végére történő beszúrással, új sor felvételével kell megtenni. Az ajánlatban az így felvett új tételekhez tartozó javítási árakat is fel kell tüntetni! b) Meghibásodott részegységek javítása. A javíttatni szándékozott részegységet a MÁV Pályaműködtetési Zrt. a nyertes Ajánlattevő telephelyén adja át és veszi vissza nyertes Ajánlattevőtől. Abban az esetben, ha a hibaelhárításban nyertes Ajánlattevő a berendezés helyszínén vesz részt, a meghibásodott részegység a helyszínen is átadható nyertes Ajánlattevőnek, visszaadására ezen esetben is nyertes Ajánlattevő telephelyén kerül sor. c) Oktatások megtartására igény szerint a műszaki személyzetnek. Az oktatásra egyéb megállapodás hiányában az adott berendezés telepítési helyén, illetve kezelési helyén kerül sor. Az oktatási igény bejelentésekor Ajánlatkérőnek meg kell adnia az oktatandó témakört, az elvárt óraszámot, az oktatás elméleti vagy gyakorlati jellegét. Az oktatáshoz Ajánlatkérő biztosít helyszínt. Az oktatás az Üzemeltető által végezhető üzemeltetési, karbantartási, beállítási feladatok elvégzésére korlátozódik, amelyet az Ajánlatkérő eszközállományán kell bemutatni. Nyertes Ajánlattevő az oktatási anyagot 1 példányban CD-n, valamint minden résztvevőknek 1-1 példányban papír alapon átadja. Amennyiben az oktatásra szimulátoros környezetben tart igényt Ajánlatkérő, arra vonatkozóan külön kiegészítő megállapodás szükséges. Jelen szolgáltatási keretszerződés keretösszege nettó 720.000.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretösszeg legalább 70%-ának lehívására vállal kötelezettséget. Tervezett mennyiségek: • Oktatás díja /A műszaki leírás c) pontjában meghatározott feladatra (nettó Ft/oktatott óra): 152 • Oktatási segédanyag biztosítása papír alapon / A műszaki leírás c) pontjában meghatározott feladatra (nettó Ft/oldal): 9000 • Oktatási segédanyag biztosítása CD-n / A műszaki leírás c) pontjában meghatározott feladatra (nettó Ft/db): 90 • A műszaki leírás 1. sz. mellékletében szereplő részegységek árából képzett számtani átlagár (táblázat D125 cella, a D oszlop alapján) /A műszaki leírás a) pontjában meghatározott feladatra (nettó Ft/részegység): 135 • A műszaki leírás 1. sz. mellékletében szereplő részegységek javítási árából képzett számtani átlagár (táblázat E125 cella, az E oszlop alapján) /A műszaki leírás b) pontjában meghatározott feladatra (nettó Ft/részegység): 142 A részletes szabályokat a közbeszerzési dokumentum részét képező műszaki leírás, szerződéstervezet, valamint annak mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000761952026/1