See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Szpitala w Ostródzie S.A. w nowoczesną aparaturę medyczną celem uzupełnienia kompleksowości realizowanych świadczeń diagnostycznych w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS)
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż oraz dostawę sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu: ,,Doposażenie Szpitala w Ostródzie S.A. w nowoczesną aparaturę medyczną celem uzupełnienia kompleksowości realizowanych świadczeń diagnostycznych w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS)’’ w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1 - Holter ciśnieniowy – 4 szt, 2) CZEŚĆ 2 - Holter EKG - 4 szt, 3) CZĘŚĆ 3 - Echokardiograf- 1szt, 4) CZĘŚĆ 4 - Fotel ginekologiczny - 1szt, 5) CZĘŚĆ 5 - Szyna do ćwiczeń stawu barkowego - 1szt, 6) CZĘŚĆ 6 - Aparat do fali uderzeniowej - 1szt, 7) CZĘŚĆ 7 - Rower rehabilitacyjny stacjonarny – 1 szt, 8) CZĘŚĆ 8 - Aparat do elektroterapii – 1 szt, 9) CZĘŚĆ 9 - Aparat do indukcyjnej stymulacji – 1 szt, 10) CZĘŚĆ 10 -Szafa endoskopowa – 1 szt, 11) CZĘŚĆ 11- Zestaw endoskopowy – 1 szt, 12) CZĘŚĆ 12 -Aparat do wykonywania badań urodynamicznych – 1 szt, 13) CZĘŚĆ 13 – Aparat USG – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 1-13 zamówienia znajduje się w załącznikach nr 3-15 do specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 439591-2025
Interne Kennung: SOSA.ZP.3321.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 37440000 Fitnessgeräte, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33112200 Ultraschallanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1:Holter ciśnieniowy
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - Holter ciśnieniowy – 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 1 zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2:Holter EKG
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 - Holter EKG– 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 2 zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3:Echokardiograf
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 - Echokardiograf– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 3 zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4:Fotel ginekologiczny
Beschreibung: CZĘŚĆ 4 - Fotel ginekologiczny– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 4 zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5:Szyna do ćwiczeń stawu barkowego
Beschreibung: CZĘŚĆ 5 - Szyna do ćwiczeń stawu barkowego– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 5 zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6: Aparat do fali uderzeniowej
Beschreibung: CZĘŚĆ 6 - Aparat do fali uderzeniowej – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 6 zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7:Rower rehabilitacyjny stacjonarny
Beschreibung: CZĘŚĆ 7 - Rower rehabilitacyjny stacjonarny – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 7 zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8:Aparat do elektroterapii
Beschreibung: CZĘŚĆ 8 - Aparat do elektroterapii – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 8 zamówienia znajduje się w załączniku nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9:Aparat do indukcyjnej stymulacji
Beschreibung: CZĘŚĆ 9 - Aparat do indukcyjnej stymulacji– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 9 zamówienia znajduje się w załączniku nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10:Szafa endoskopowa
Beschreibung: CZĘŚĆ 10 - Szafa endoskopowa– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 10 zamówienia znajduje się w załączniku nr 12 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11:Zestaw endoskopowy
Beschreibung: CZĘŚĆ 11 - Zestaw endoskopowy – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 11 zamówienia znajduje się w załączniku nr 13 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12:Aparat do wykonywania badań urodynamicznych
Beschreibung: CZĘŚĆ 12 - Aparat do wykonywania badań urodynamicznych – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 12 zamówienia znajduje się w załączniku nr 14 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13:Aparat USG
Beschreibung: CZĘŚĆ 13 - Aparat USG– 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 13 zamówienia znajduje się w załączniku nr 15 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage