2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju - dokończenie robot”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych rozpoczętych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju”, realizowanego w ramach Projektu Nr FESW.03.01-IZ.00-0003/23 pn. „Rozwój infrastruktury na potrzeby transportu zbiorowego na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Busko-Zdrój”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Interne Kennung: RSID.271.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych rozpoczętych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Centrum Komunikacyjnego etap I z parkingiem wielopoziomowym typu Park&Ride w Busku-Zdroju”, realizowanego w ramach Projektu Nr FESW.03.01-IZ.00-0003/23 pn. „Rozwój infrastruktury na potrzeby transportu zbiorowego na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Busko-Zdrój”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RSID.271.27.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45223300 Parking lot construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45300000 Building installation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001