604344-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrofahrzeuge – Zakup pojazdów elektrycznych kategorii M3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdów elektrycznych kategorii M3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup 16 sztuk fabrycznie nowych pojazdów elektrycznych kategorii M3. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 2.1. Część 1: zakup 12 sztuk fabrycznie nowych pojazdów elektrycznych kategorii M3, przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym osób poruszających się na wózku inwalidzkim, z obniżoną podłogą w tylnej albo środkowej części pojazdu, zgodnie z OPZ. 2.2. Część 2: zakup 4 sztuk fabrycznie nowych pojazdów elektrycznych kategorii M3 w wersji turystycznej, posiadających co najmniej 25 miejsc siedzących dla pasażerów oraz dodatkową przestrzeń bagażową w tylnej części nadwozia, zgodnie z OPZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1: zakup 12 sztuk fabrycznie nowych pojazdów elektrycznych kategorii M3, przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym osób poruszających się na wózku inwalidzkim, z obniżoną podłogą w tylnej albo środkowej części pojazdu, zgodnie z OPZ.
Menge12 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2: zakup 4 sztuk fabrycznie nowych pojazdów elektrycznych kategorii M3 w wersji turystycznej, posiadających co najmniej 25 miejsc siedzących dla pasażerów oraz dodatkową przestrzeń bagażową w tylnej części nadwozia, zgodnie z OPZ.
Menge4 Stück