See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hlajenje osrednje lokacije Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana
Beschreibung: Predmet javnega naročila je »Hlajenje osrednje lokacije Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana«, ki zajema 2. fazo Glavna hladilna centrala F, 3. fazo Hladilna centrala NPK in 4. fazo Hlajenje diagnostičnih naprav v DTS-jug. Osrednjo lokacijo UKC Ljubljana predstavljajo naslednji objekti: Hospital, DTS, Poliklinika, ZVD in Nova pediatrična klinika (NPK). Prenova hlajenja osrednje lokacije Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana zajema hlajenje v glavni hladilni centrali v traktu F, hladilno centralo NPK in hlajenje diagnostičnih naprav v traktu DTS jug.
Interne Kennung: JN-77989
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331230 Installation von Kühlanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550913