2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud schoonmaakmachines
Beschreibung: De gemeente Utrecht is voornemens een aanbesteding te starten voor het leveren, onderhouden en eventueel vervangen van schoonmaakmachines ten behoeve van locaties die in beheer zijn bij Stadsbedrijven, waaronder zwembaden, Tractieweg 2 en sportaccommodaties. Deze schoonmaakmachines worden ingezet voor het reinigen van natte en droge vloeren in onder meer zwembadperrons, kleedruimtes, sporthallen en overige algemene ruimten. Met deze marktconsultatie wil de gemeente een beeld vormen van hoe de markt voor schoonmaakmachines eruitziet en welke aanbestedingsprocedure het beste bij deze opdracht past. Met uw inzichten helpt u de gemeente om zo goed mogelijk de opdracht te beschrijven en om een juiste inkoopstrategie en aanbestedingsprocedure te kiezen. 1
Interne Kennung: 2026SB997
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht is voornemens een aanbesteding te starten voor het leveren, onderhouden en eventueel vervangen van schoonmaakmachines ten behoeve van locaties die in beheer zijn bij Stadsbedrijven, waaronder zwembaden, Tractieweg 2 en sportaccommodaties. Deze schoonmaakmachines worden ingezet voor het reinigen van natte en droge vloeren in onder meer zwembadperrons, kleedruimtes, sporthallen en overige algemene ruimten. Met deze marktconsultatie wil de gemeente een beeld vormen van hoe de markt voor schoonmaakmachines eruitziet en welke aanbestedingsprocedure het beste bij deze opdracht past. Met uw inzichten helpt u de gemeente om zo goed mogelijk de opdracht te beschrijven en om een juiste inkoopstrategie en aanbestedingsprocedure te kiezen.
Interne Kennung: 1