2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Jastrowiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót przygotowawczych, budowlanych, montażowych oraz innych niezbędnych czynności prowadzących do zrealizowania inwestycji pn.: Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Jastrowiu. Jest to ostatnia część II go etapu przedsięwzięcia związanego z przebudową, modernizacją oraz rozbudową oczyszczalni ścieków w Jastrowiu. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) wykonanie robót budowlano – instalacyjnych bezpośrednio wynikających z dokumentacji udostępnionej przez Zamawiającego, b) dostawa i montaż wyposażenia wskazanego w niniejszej SWZ; c) wykonanie wszelkich robót rozbiórkowych, przygotowawczych, porządkowych, zagospodarowania terenu robót oraz wywozu pozostawionych zbędnych rzeczy Zamawiającego; d) pokrycia kosztów utrzymania zaplecza budowy, wszelkich kosztów związanych z odbiorem robót, kosztów wynikających z udzielonej gwarancji oraz innych zawartych w SWZ. Szczegółowy opis zamówienia określa Załącznik nr 2- OPZ, w tym dokumentacja projektowa, STWiOR oraz Załącznik nr 3 do SWZ- projektowane postanowienia umowy a także Rozdział III SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w oparciu Warunki Kontraktowe Dla Budowy dla robót inżynieryjno- budowlanych projektowanych przez Zamawiającego,4. wydanie angielsko-polskie niezmienione 2008 (tłumaczenie 1. wydania FIDIC 1999).
Interne Kennung: ZP.272.02UE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa Oczyszczalni ścieków w Jastrowiu