604372-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Unbemannte Luftfahrzeuge – Pilóta nélküli légijárművek beszerzése (migráció)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pilóta nélküli légijárművek beszerzése (migráció)
Beschreibung: Az Készenléti Rendőrség feltételes közbeszerzési eljárást folytat, „Pilóta nélküli légijárművek (migráció)” tárgyban az alábbiak szerint: - 25 db (készlet) pilóta nélküli légijármű, hőkamerával és nagy felbontású nappali kamerával vagy ezzel műszaki paraméterekben egyenértékű vagy jobb eszközzel. A beszerzés mennyiségét és műszaki paramétereit a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő (a továbbiakban: AK) a Kbt. 53. § (5) bekezdése alapján feltételes közbeszerzési eljárást folytat. Ajánlatkérő a migrációs feladatokhoz köthető költségvetési forrásigénye tartalmazza jelen közbeszerzési eljáráshoz szükséges fedezetigényt. Az eljárás eredményeképpen megkötésre kerülő szerződés hatályba lépésének feltétele forrás rendelkezése állása.
Interne Kennung: EKR001590632026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Készenléti Rendőrség feltételes közbeszerzési eljárást folytat, „Pilóta nélküli légijárművek (migráció)” tárgyban az alábbiak szerint: - 25 db (készlet) pilóta nélküli légijármű, hőkamerával és nagy felbontású nappali kamerával vagy ezzel műszaki paraméterekben egyenértékű vagy jobb eszközzel. A beszerzés mennyiségét és műszaki paramétereit a műszaki leírás tartalmazza. A közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X. 30.) Korm. r.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel AK hangsúlyozza, hogy amennyiben a kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KKD) bármely része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg, úgy azok csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, AK az azzal egyenértékű terméket is elfogadja. AK felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek (a továbbiakban: AT) kell igazolnia.
Interne Kennung: EKR001590632026/1
Menge: 25 Stück