604384-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych na potrzeby COZL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów ortopedycznych na potrzeby COZL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa implantów ortopedycznych na potrzeby COZL. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. Brak podziału na części uzasadniony jest jednorodnością i spójnością przedmiotu zamówienia. Niniejsze zamówienie obejmuje zakup asortymentu podobnego rodzaju, który na rynku można nabyć u jednego dostawcy. W wyniku analizy przedmiotowego zamówienia stwierdzono, iż podział zamówienia na mniejsze części byłby nieracjonalny ekonomicznie z uwagi na małą skalę wartości poszczególnych części i idący za tym wzrost cen. Skala i wartość przedmiotowego zamówienia nie ogranicza dostępu do zamówienia dla sektora MŚP.
Interne KennungCOZL/DZP/PK/3411/PN-94/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001