604401-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – SR.272.d.26.2025.PW_Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania dla Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSR.272.d.26.2025.PW_Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania dla Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem, urządzenia wielunkcyjnego i plotera ze skanerem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego: Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 3 części: Część I.: Komputery stacjonarne z oprogramowaniem Lp. Nazwa Ilość 1.1. Komputer wraz z wyposażeniem 7 szt. 1.2. Oprogramowanie do komputerów 7 szt. Część II.: Urządzenie wielofunkcyjne Lp. Nazwa Ilość 2.1. Urządzenie wielofunkcyjne 1 szt. Część III.: Ploter ze skanerem Lp. Nazwa Ilość 3.1. Ploter ze skanerem 1 szt. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ. 4.Dostawa sprzętu, o którym mowa powyżej nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Wydział Geodezjii, Kartografii i Katastru w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28b 82- 100 Nowy Dwór Gdański - na koszt Wykonawcy. 5.Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6.Dostarczony asortyment musi być: 1)fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2)dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3)wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4)oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE. 7.Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8.Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9.Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Wykonawca udostępni sprzęt zastępczy na czas trwania naprawy o parametrach nie gorszych niż sprzęt uszkodzony w przypadku gdy przewidywany czas niedostępności sprzętu wyniesie więcej niż 5 dni roboczych. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, ISO-27001 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu wsparcia technicznego producenta, umożliwiającego po podaniu numeru seryjnego urządzenia: 1)weryfikację konfiguracji fabrycznej; 2)weryfikację okresu gwarancji; 3)pobranie sterowników do urządzenia w najnowszych certyfikowanych wersjach; 4)zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10.Czas reakcji serwisu – do końca następnego dnia roboczego - liczony od czasu zgłoszenia. Przyjmowanie zgłoszeń w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach: 1) poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30–15:30, 2) środa: 7:30–16:30, 3) piątek: 7:30–14:30. 11. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. W przypadku awarii pamięci masowej urządzenie pozostaje u Zamawiającego. 12. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca lub podmiot realizujący świadczenie gwarancyjne. 13. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania zawarte w SWZ,
Interne KennungSR.272.d.26.2025.PW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomputery stacjonarne z oprogramowaniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem, urządzenia wielunkcyjnego i plotera ze skanerem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego: Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 3 części: Część I.: Komputery stacjonarne z oprogramowaniem Lp. Nazwa Ilość 1.1. Komputer wraz z wyposażeniem 7 szt. 1.2. Oprogramowanie do komputerów 7 szt. Część II.: Urządzenie wielofunkcyjne Lp. Nazwa Ilość 2.1. Urządzenie wielofunkcyjne 1 szt. Część III.: Ploter ze skanerem Lp. Nazwa Ilość 3.1. Ploter ze skanerem 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa powyżej nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Wydział Geodezjii, Kartografii i Katastru w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28b 82- 100 Nowy Dwór Gdański - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony asortyment musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Wykonawca udostępni sprzęt zastępczy na czas trwania naprawy o parametrach nie gorszych niż sprzęt uszkodzony w przypadku gdy przewidywany czas niedostępności sprzętu wyniesie więcej niż 5 dni roboczych. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, ISO-27001 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu wsparcia technicznego producenta, umożliwiającego po podaniu numeru seryjnego urządzenia: 1) weryfikację konfiguracji fabrycznej; 2) weryfikację okresu gwarancji; 3) pobranie sterowników do urządzenia w najnowszych certyfikowanych wersjach; 4) zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Czas reakcji serwisu – do końca następnego dnia roboczego - liczony od czasu zgłoszenia. Przyjmowanie zgłoszeń w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach: 1) poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30–15:30, 2) środa: 7:30–16:30, 3) piątek: 7:30–14:30. 11. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. W przypadku awarii pamięci masowej urządzenie pozostaje u Zamawiającego. 12. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca lub podmiot realizujący świadczenie gwarancyjne. 13. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w dział IV SWZ.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelUrządzenia wielofunkcyjne
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelPloter ze skanerem
Interne Kennungczęść 3