604413-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser – Poprawa bezpieczeństwa dostawy i jakości wody w miejscowościach popegeerowskich na terenie gminy Rzepin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa bezpieczeństwa dostawy i jakości wody w miejscowościach popegeerowskich na terenie gminy Rzepin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa bezpieczeństwa dostawy i jakości wody w miejscowościach popegeerowskich na terenie gminy Rzepin”, w podziale na nw. zadania: 1) Zadanie nr 1 – Modernizacja urządzeń do uzdatniania wody w Stacji Uzdatniania Wody wraz z robotami towarzyszącymi, 2) Zadanie nr 2 – Dostawa zdalnych urządzeń pomiarowych na wszystkich stacjach uzdatniania wody (ujęcia oraz woda podawana do sieci), 3) Zadanie nr 3 – Wdrożenie systemu zarządzania infrastrukturą wodno – kanalizacyjną 4) Zadanie nr 4 – Zaprojektowanie i budowa zbiornika retencyjnego na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Malinowej w Rzepinie wraz z niezbędną infrastrukturą, 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m. in. (z podziałem na zadania): 1) Dotyczy zadania nr 1 (Modernizacja urządzeń do uzdatniania wody w Stacji Uzdatniania Wody wraz z robotami towarzyszącymi) – obejmuje m. in dostawę i montaż urządzeń technologicznych w tym wymiana aparatury zabezpieczającej, kontrolno-pomiarowej. Wszystkie nowo zainstalowane urządzenia będą sterowane za pomocą jednego nowoczesnego sterownika PLC, który umożliwi zintegrowane zarządzanie procesami uzdatniania wody, optymalizację zużycia energii oraz ciągłe monitorowanie parametrów eksploatacyjnych. Konieczne jest również wykonanie prac budowlanych polegających na wymianie ogrodzenia, wymianie instalacji elektrycznej oraz remontu ścian wewnętrznych, sufitu i podłogi. 2) Dotyczy zadania Nr 2 (Dostawa zdalnych urządzeń pomiarowych na wszystkich stacjach uzdatniania wody (ujęcia oraz woda podawana do sieci)) - dostawa i montaż zaawansowanego układu optymalizującego zużycie energii na Stacjach Uzdatniania Wody, w tym dobór, dostawa i montaż nowoczesnych wodomierzy oraz przepływomierzy zdalnych. Celem jest wykorzystanie innowacyjnych technologii do stabilizacji ciśnienia w sieci wodociągowej oraz minimalizacji wycieków, a także zmniejszenie częstotliwości i rozmiarów awarii poprzez inteligentne sterowanie pompami, co ma jednocześnie prowadzić do redukcji zużycia energii. Całość układu powinna być możliwa do sterowania za pomocą programu dyspozytorskiego, który również należy dostarczyć w ramach przedmiotu zamówienia. Zakres obejmuje kompleksowe opomiarowanie wszystkich stacji uzdatniania wody, zarówno na etapie jej wydobycia, jak i w momencie podawania do sieci. Do tego celu zostaną wykorzystane nowoczesne wodomierze i przepływomierze zdalne, które umożliwią bieżące monitorowanie i analizę zużycia wody oraz stanu technicznego infrastruktury wodociągowej. Każde urządzenie powinno być odpowiednio zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych, korozji oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a ich montaż powinien być przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi normami i wytycznymi technicznymi. 3) Dotyczy zadania nr 3 (Wdrożenie systemu zarządzania infrastrukturą wodno – kanalizacyjną) - dostawa i wdrożenie systemu zarządzania infrastrukturą sieciową z wykorzystaniem technologii GIS w tym m. in.: systemu ERP z określonymi modułami, portalu e-usług (eBOK), wdrożenie e-usług publicznych, systemu informatycznego eGIS. 4) Dotyczy zadania nr 4 (Zaprojektowanie i budowa zbiornika retencyjnego na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Malinowej w Rzepinie wraz z niezbędną infrastrukturą) - obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wykonania zbiornika retencyjnego wody uzdatnionej o pojemności czynnej 150 m3 wraz z wykonaniem monitoringu jego pracy i włączeniu do centralnego układu sterowania SUW Malinowa oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie w/w dokumentacji i pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji.
Interne KennungRGKŚI.271.1.2025.AP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy, określa obowiązek zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia (Dot. Części I i Części II): • załadunku pojemników, worków do pojazdów specjalistycznych przystosowanych do odbioru odpadów • kierowania pojazdami specjalistycznymi służącymi do wykonania zamówienia 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wyłącznie za pośrednictwem bezpłatnej Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego” dostępnego pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/rzepin Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mai: sekretariat@rzepin.pl (nie dotyczy składania ofert w postępowaniu). 5. Wnioski, zawiadomienia oraz informacje Zamawiający i Wykonawcy przekazują za pośrednictwem Platformy. Zaleca się aby Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, założyć konto na Platformie. W przeciwnym wypadku wykonawca będzie miał ograniczone funkcjonalności Platformy, np. brak widoku wiadomości prywatnych od zamawiającego na Platformie lub wycofania oferty lub wniosku bez kontaktu z Centrum Wsparcia Klienta Platformy. 6. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie niniejszego zamówienia akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert dostępnej https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 7. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 8. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB, natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB. 9. Za datę złożenia oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania w systemie (Platformie zakupowej) https://platformazakupowa.pl/pn/rzepin 10. Zamawiający, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6) szyfrowanie na Platformie odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3. 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 11. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział VII SWZ. 12. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jedną część zamówienia. 13. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 1) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf 14. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 15. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/rzepin
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45252120 Bau von Wasseraufbereitungsanlagen, 44611500 Wassertanks, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 38421000 Durchflussmessgeräte, 38421100 Wasserzähler, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45252120 Bau von Wasseraufbereitungsanlagen, 44611500 Wassertanks, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 38421000 Durchflussmessgeräte, 38421100 Wasserzähler, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern