604415-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa ultrasonografu dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno – Położniczego w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0059/25-00/123/2026/82 Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0059/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ultrasonografu dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno – Położniczego w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0059/25-00/123/2026/82 Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0059/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografu dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno – Położniczego w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0059/25-00/123/2026/82 Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0059/25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2A, wykazie parametrów wymaganych i oferowanych – załącznik nr 2B oraz we wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - postępowanie obejmuje 1 zadanie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografu dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno – Położniczego w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0059/25-00/123/2026/82 Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0059/25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2A, wykazie parametrów wymaganych i oferowanych – załącznik nr 2B oraz we wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych - postępowanie obejmuje 1 zadanie.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie stosuje opcji