2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup silničních vozů pro MZV ČR
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky s názvem „Nákup silničních vozů pro MZV ČR“ je nákup silničních vozů. Jedná se o osobní vozidla určená pro oddělení autoprovozu v resortu MZV ČR v požadavcích dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 11 příslušné zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělená ve smyslu § 35 zákona na tři části: 1. Část A – „Nákup silničních vozů kategorie M1 - limuzíny“, 2. Část B – „Nákup silničních vozů kategorie M1 - SUV“, 3. Část C – „Nákup silničních vozů kategorie M1 - elektrické SUV“ Smyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcových dohod s jedním dodavatelem pro každou ze tří částí. Zadávací řízení je rozdělené na tři (3) části (každá část má svou zadávací dokumentaci), z nichž každá směřuje k uzavření jedné rámcové dohody. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na všechny části veřejné zakázky, případně na kteroukoliv z částí veřejné zakázky (tzn. na jednu nebo více částí). Celková předpokládaná hodnota zadávacího řízení činí 16 198 347,11 Kč bez DPH za předpokládaný celkový počet vozidel 18 kusů pro všechny tři části zadávacího řízení.
Interne Kennung: N006/25/V00030213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část B - Nákup silničních vozů kategorie M1 - SUV
Beschreibung: Předmětem plnění části B veřejné zakázky s názvem „Nákup silničních vozů kategorie M1 - SUV" je nákup silničních vozů kategorie M1 – SUV. Jedná se o osobní vozidla určená pro oddělení autoprovozu v resortu zadavatele v požadavcích dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 11 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00030213/002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek: Nabídnutou jednotkovou cenu vozidla v Kč bez DPH uvedenou v Příloze č. 1 rámcové dohody lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to v návaznosti na vývoji kumulativního meziročního Indexu cen průmyslových výrobců – Typ indexu meziroční, Úroveň klasifikace 2 místná + 3 místná, v tabulce sloupec Průměr od počátku roku za rok, ve kterém je požadováno navýšení dle platné Klasifikace produkce CZ-CPA pro položku označenou „CL 291 - Motorová vozidla (kromě motocyklů)“, který je vyhlašovaný a publikovaný Českým statistickým úřadem (dále jen „ČSÚ“ a „Index“). Zvýší-li se meziroční hodnota Indexu o více než 3 %, jednotková cena vozidla uvedená v Příloze č. 1 RD se procentuálně zvýší o polovinu hodnoty Indexu. Pro určení změny hodnoty Indexu bude za výchozí kumulativní období považováno období, ohraničené měsícem, ve kterém nabyla účinnosti rámcová dohoda. Hodnota změny smluvní ceny tak bude vypočtena dle následujícího vzorce: ((Hodnota Indexu uveřejněná v databázi ČSÚ-100))/100 *0,5* Jednotková cena vozidla Ke změně jednotkové ceny vozidla dle předchozího odstavce dochází výlučně na základě žádosti dodavatele. Písemnou, řádně odůvodněnou a doloženou žádost o změnu jednotkové ceny je dodavatel oprávněn podat pouze jedenkrát za dobu účinnosti RD (protože je uzavřena jenom na 2 roky), a to nejdříve po uplynutí 365 dní ode dne nabytí účinnosti Rámcové dohody jejím zveřejněním v registru smluv, nejpozději ve lhůtě 60 dnů ode dne možnosti uplatnění navýšení ceny. Pro odstranění pochybností zadavatel uvádí, že k úpravě jednotkové ceny vozidla bude uzavřen dodatek k rámcové dohodě. Dodavatelem zaslaná odůvodněná písemná žádost musí obsahovat období, za které dodavatel požaduje smluvní cenu změnit, a vyčíslení výše nároku, jinak tento nárok dodavatele za příslušný kalendářní rok zaniká. V případě předložení žádosti o změnu smluvní ceny je zadavatel oprávněn před jejím schválením požádat dodavatele o předložení výpisu ze statistického zjišťování potvrzený Českým statistickým úřadem (nebo jiný srovnatelný dokument) dokládající nárok dodavatele; v případě nesplnění této povinnosti je zadavatel oprávněn žádost dodavatele zamítnout. ______ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku ze smlouvy na předmět plnění v průběhu plnění z rámcové dohody Zadavatel umožní vybranému dodavateli, aby při plnění veřejných zakázek, zadávaných na základě rámcové dohody, nahradil původně nabízená a dodávaná vozidla jejich nástupnickými modely v závislosti na inovaci výrobních programů dodavatele a při změně předmětné legislativy (např. nástupnický model apod.), ke které může dojít v průběhu účinnosti rámcové dohody za těchto podmínek: nástupnická vozidla dodrží všechny parametry požadované zadavatelem v zadávací dokumentaci, nástupnický model musí být dodavatelem nabídnut za stejnou kupní cenu, resp. nabídkovou cenu uvedenou v krycím listu nabídky, navýšenou maximálně o inflaci, parametry, které obsahovalo původně nabízené vozidlo vybraného dodavatele a které nebyly stanoveny zadávací dokumentací, musí být v nástupnických vozidlech buď dodrženy, nebo nahrazeny objektivně pokročilejšími technologiemi, tzn., že původně nabídnutá výbava může být nahrazena u nástupnického modelu novou, pokročilejší technologií zabezpečující minimálně stejnou funkcionalitu a komfort užívání jako u původního vozidla, dodržení požadovaných technických parametrů u nástupnického modelu porovná s původním modelem a zadávací dokumentací a následně odsouhlasí odborný útvar zadavatele, přičemž odsouhlasení je podmínkou uplatnění výhrady. _______ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za níže uvedených podmínek: podmínkou pro změnu dodavatele je, že zadavatel nebo dodavatel odstoupil od rámcové dohody uzavřené s vybraným dodavatelem. v případě, že bude naplněna podmínka pro změnu dodavatele, zadavatel si vyhrazuje možnost vybraného dodavatele nahradit dodavatelem, který se při hodnocení nabídek podaných v zadávacím řízení na uzavření rámcové dohody umístil jako další v pořadí. V případě, že tento dodavatel odmítne se zadavatelem podepsat rámcovou dohodu, zadavatel může vyzvat k podpisu rámcové dohody další dodavatele v pořadí, jak se umístili při hodnocení nabídek. s dodavatelem, který nahradí vybraného dodavatele, zadavatel uzavře rámcovou dohodu na dodání zbylého předmětu plnění za podmínek, které nabídl ve své nabídce tento dodavatel, tedy nikoliv za podmínek, které nabídl původně vybraný dodavatel. Dodavatel, se kterým bude případně uzavírána rámcová dohoda, dle písm. c) tohoto odstavce, bude muset nadále splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení na uzavření rámcové dohody
Los: LOT-0005
Titel: Část C - Nákup silničních vozů kategorie M1 - elektrické SUV
Beschreibung: Předmětem plnění části C veřejné zakázky s názvem „Nákup silničních vozů kategorie M1 - elektrické SUV" je nákup silničních vozů kategorie M1 – elektrické SUV. Jedná se o osobní vozidla určená pro oddělení autoprovozu v resortu zadavatele v požadavcích dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 11 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00030213/003