604441-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie mobilier necesar în cadrul proiectului „Recompartimentare clădire existentă și extindere cu un corp nou - secția clinică neurochirurgie – centru de patologie vasculo-cerebrală și neurochirurgie la Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj-Napoca și organizare de șantier", finanțat prin „PNRR/2022/C12/MS-0212 – Infrastructură spitalicească publică nouă”
Beschreibung: Obiectul contractului îl constituie achiziția mobilierului necesar în cadrul proiectului cu titlul „Recompartimentare clădire existentă și extindere cu un corp nou - secția clinică neurochirurgie – centru de patologie vasculo-cerebrală și neurochirurgie la Spitalul Clinic Județean de Urgență Cluj-Napoca și organizare de șantier", finanțat prin „PNRR/2022/C12/MS-0212 – Infrastructură spitalicească publică nouă” - Planul Național de Redresare și Reziliență, finanțat în baza contractului nr. SP 73/42/17.03.2023 Achiziția mobilierului/echipamentelor medicale, după cum urmează: Lot 1: Mobilier la comandă - conform proiect tehnic – 1 pachet – 1.800.000,00 lei fără TVA; Lot 2: Mobilier medical - conform proiect tehnic – 1 pachet - 635.000,00 lei fără TVA; Lot 3: Mobilier prefabricat - conform proiect tehnic – 1 pachet - 480.000,00 lei fără TVA Termenul limită până la care se pot solicita clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: pana in a 18-a zi inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor.Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016). Specificaţii de performanţă şi condiţii privind siguranţa în exploatare
Interne Kennung: 4288080/2026/60
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MOBILIER LA COMANDĂ
Beschreibung: Lot 1: Mobilier la comandă - conform proiect tehnic – 1 pachet in conformitate cu cerintele caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln
Los: LOT-0002
Titel: MOBILIER MEDICAL
Beschreibung: Mobilier medical - conform proiect tehnic – 1 pachet in conformitate cu cerintele caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0003
Titel: MOBILIER PREFABRICAT
Beschreibung: MOBILIER PREFABRICAT - conform proiect tehnic – 1 pachet in conformitate cu cerintele caietului de sarcini
Interne Kennung: 3