2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorbereiding reconstructie Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde
Beschreibung: ingenieursdiensten €420.000,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Oost Gelre is voornemens de wijk Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde integraal te reconstrueren. De wijk is gerealiseerd in de wederopbouwperiode en kent een inrichting en materiaalgebruik die niet meer voldoen aan de huidige technische, functionele en maatschappelijke eisen. De bestaande verharding is verouderd, het rioolstelsel is aan vervanging toe en de openbare ruimte biedt onvoldoende mogelijkheden om in te spelen op actuele opgaven zoals klimaatadaptatie, duurzaamheid en leef kwaliteit. Daarnaast is er een duidelijke behoefte aan meer groen, verbeterde infiltratie van regenwater en een inrichting die beter aansluit bij de wensen van bewoners en bij de gemeentelijke duurzaamheidsambities. Een zorgvuldig ingericht participatie- en omgevingsproces is essentieel voor het slagen van de reconstructie van de wijk Rembrandtplein e.o. Het projectgebied omvat geheel of gedeeltelijk de volgende straten: Patronaatsstraat, Van Heijdenstraat, Dominee van Krevelenstraat, Gert Reindersstraat, Bronckhorststraat, Rode van Heeckerenstraat, Dokter Besselinkstraat, Nieuwe Maat, Oude Altenseweg, Rembrandtplein, Hugo de Grootstraat, Vondelstraat, Doktor Schaepmanstraat, Doctor Ariënsstraat, Kardinaal de Jongstraat, Julianastraat, Bernhardstraat en Wilhelminastraat. Binnen dit gebied wonen en werken diverse belanghebbenden die direct worden geraakt door de voorgenomen ingrepen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
604444-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, construction, engineering and inspection services – Voorbereiding reconstructie Rembrandtplein e.o. te Lichtenvoorde
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services, 71400000 Urban planning and landscape architectural services