2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Militair vervoer per spoor in Europa
Beschreibung: De dienstverlening betreft het (grensoverschrijdend) vervoer per spoor van militair materieel binnen en buiten profiel voor oefeningen en inzet in NAVO- en EU-verband in onder meer Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Polen, de Baltische Staten, Roemenië, Tsjechië, Slowakije, Griekenland, Zweden en overige Europese landen. Er worden enkel militaire goederen vervoerd. Het betreft een verdeling in twee categorieën: 1. Goederen tbv de eenheden in containers - variërend van militaire uitrusting tot bouw en geniemateriaal - en brandstof RID Kl 3 in tankcontainers. Tot de operationele mogelijkheden moet behoren om munitie RID Kl 1 te allen tijde te kunnen vervoeren indien door het Ministerie van Defensie daartoe opdracht wordt gegeven. 2. Rollend materieel (wiel- en rupsvoertuigen) binnen en buiten profiel. Het Ministerie van Defensie heeft op dit moment niet afdoende inzicht in de interesse en het potentieel van de markt(spelers) op het gebied van militair vervoer per spoor door heel Europa. Dit inzicht is volgens DOSCO wel nodig om een goede aanbesteding uit te voeren en het gewenste resultaat te bereiken. De marktconsultatie heeft als doel om de markt te raadplegen over: 1. De beschikbaarheid van leveranciers die in staat zijn om crossborder binnen & buiten profiel militair spoorvervoer in Europa uit te voeren, op dezelfde schaal en met minimaal dezelfde kwaliteit als de huidige dienstverlener. 2. De mate waarin leveranciers voldoen aan de gestelde eisen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung