604460-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawy wszczepialnych wyrobów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy wszczepialnych wyrobów medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 1 – Implanty do artroskopii Pakiet 2 – Implanty uro-ginekologiczne Pakiet 3 – System do rekonstrukcji więzadeł i ścięgien Pakiet 4 – Wszczepialne siatki do naprawy przepuklin pępkowych Pakiet 5 – Siatki lekkie i ultra lekkie Pakiet 6 – Laparoskopia i siatki Pakiet 7 – Klipsy polimerowe, ewakuatory laparoskopowe, proszki hemostatyczne, kleje chirurgiczne Pakiet 8 – Implanty do operacji kolana Pakiet 9 – Implanty Pakiet 10 – Komponent udowy PFJ
Interne Kennung17/132/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający – na podstawie art. 139 ust. 1 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, wyłącznie w zakresie braku podstaw wykluczenia. B. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE 1. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące, przedmiotowe środki dowodowe: 1) oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że oferowane wyroby medyczne spełniają wymagania właściwe dla ich wprowadzania do obrotu, udostępniania na rynku i wprowadzania do używania, wynikające z ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1620) oraz MDR, wraz ze zobowiązaniem do udostępnienia dokumentów wskazanych w oświadczeniu na żądanie Zamawiającego w okresie realizacji umowy – według załącznika nr 5 do SWZ. 2. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę jednokrotnie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub uzupełnienie lub zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 3. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r., str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, ul. Piłsudskiego 11, tel. 84 6962611; e-mail: sekretariat@spzozhrubieszow.pl 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): e-mail: inspektor@spzozhrubieszow.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania i udzieleniu zamówienia, prowadzenia dokumentacji księgowo-podatkowej, archiwizacji danych, dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. 4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest: 1) ustawa z 11.9.2019 r. – Prawo zamówień publicznych; 2) ustawa z 27.8.2009 r. o finansach publicznych; 3) ustawa z 14.7.1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; 4) art. 6 pkt.1 lit. c RODO  przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. 5. Odbiorca lub kategorie odbiorców: podmioty upoważnione na podstawie zawartych umów powierzenia oraz uprawnione na mocy obowiązujących przepisów prawa, w szczególności osoby lub podmioty, którym zostanie udostępniona dokumentacja postępowania na podstawie art. 18 oraz art. 74–76 PZP. Zasada jawności ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych, z wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (szczególna kategoria danych). 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania oraz przez okres wynikający z przepisów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych, w szczególności zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata – przez cały okres obowiązywania umowy. 7. Posiada Pani/Pan prawo: 1) żądania dostępu do danych; w przypadku gdy wykonanie tego obowiązku, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może, zgodnie z art. 75 PZP, żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji ma
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – Implanty do artroskopii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 1 – Implanty do artroskopii
Interne KennungPakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141700 Orthopädische Ausstattung
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – Implanty uro-ginekologiczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 2 – Implanty uro-ginekologiczne
Interne KennungPakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – System do rekonstrukcji więzadeł i ścięgien
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 3 – System do rekonstrukcji więzadeł i ścięgien Zamawiający wymaga od Wykonawcy użyczenia/udostępnienia (bez odrębnego wynagrodzenia): instrumentarium niezbędnego do przeprowadzenia zabiegu, dostarczanego każdorazowo wraz z dostawą implantów w ramach realizacji zamówienia
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Wszczepialne siatki do naprawy przepuklin pępkowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 4 – Wszczepialne siatki do naprawy przepuklin pępkowych
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – Siatki lekkie i ultra lekkie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 5 – Siatki lekkie i ultra lekkie
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6- Laparoskopia i siatki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 6 – Laparoskopia i siatki
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7- Klipsy polimerowe, ewakuatory laparoskopowe, proszki hemostatyczne, kleje chirurgiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 7 – Klipsy polimerowe, ewakuatory laparoskopowe, proszki hemostatyczne, kleje chirurgiczne
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8- Implanty do operacji kolana
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 8 – Implanty do operacji kolana
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 – Implanty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 9 – Implanty
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 – Komponent udowy PFJ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych, w tym implantów, na rzecz Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako: „Szpital”) do Magazynu Apteki Szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie mieszczącego się na terenie siedziby Zamawiającego, w podziale na 10 (słownie: dziesięć) pakietów: Pakiet 10 – Komponent udowy PFJ Zamawiający wymaga od Wykonawcy użyczenia/udostępnienia (bez odrębnego wynagrodzenia): instrumentarium niezbędnego do przeprowadzenia zabiegu, dostarczanego każdorazowo wraz z dostawą implantów w ramach realizacji zamówienia
Interne KennungPakiet 10