2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie 2027-2028
Beschreibung: Dodávka elektrickej energie pre obdobie rokov 2027-2028. Podrobné informácie sú uvedené v súťažných podkladoch časť B. Opis predmetu zákazky
Interne Kennung: 13290/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávka elektrickej energie pre obdobie 2027-2028. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch časť B. Opis predmetu zákazky