See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de transport sanitar pacienti hemodializa si dializa peritoneala
Beschreibung: Servicii de transport sanitar pacienti hemodializa si dializa peritoneala Operatorii economici, posibil ofertanti pot transmite solicitari de clarificari cu maxim 13 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor iar autoritatea contractanta are obligatia de a raspunde cu cel mult 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4394927/2026/21
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de transport sanitar pacienti hemodializa si dializa peritoneala
Interne Kennung: 1