2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niszczarek, liczarki do banknotów oraz maszyn do drukowania etykiet, z podziałem na cztery części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek, liczarki do banknotów oraz maszyn do drukowania etykiet, z podziałem na cztery części: zadanie częściowe nr 1: Dostawa niszczarek, Główny kod CPV: 30191400-8 niszczarki zadanie częściowe nr 2: Dostawa liczarki do banknotów, Główny kod CPV: 30132200-5 maszyny do liczenia banknotów zadanie częściowe nr 3: Dostawa maszyny do drukowania etykiet, Główny kod CPV: 30174000-9 maszyny produkujące etykiety zadanie częściowe nr 4: Dostawa drukarki etykiet oraz taśm do drukarki etykiet, Główny kod CPV: 30232100-5 drukarki i plotery , Dodatkowy kod CPV: 30192320-0 taśmy do drukarek 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymogi dla wszystkich zadań częściowych zawiera załącznik nr 2.1 do 2.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.70.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30132200 Banknotenzählmaschinen, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30232100 Drucker und Plotter, 30192320 Druckerbänder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1- Dostawa niszczarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 1 zawiera załącznik nr 2.1 – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.70.2025 - Zadanie częściowe nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 - Dostawa liczarki do banknotów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa liczarki do banknotów 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 2 zawiera załącznik nr 2.2 – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.70.2025 - Zadanie częściowe nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30132200 Banknotenzählmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3 - Dostawa maszyny do drukowania etykiet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyny do drukowania etykiet. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 3 zawiera załącznik nr 2.3 – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.70.2025 - Zadanie częściowe nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie częściowe nr 4 - Dostawa drukarki etykiet oraz taśm do drukarki etykiet
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki etykiet oraz taśm do drukarki etykiet . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 4 zawiera załącznik nr 2.4 – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.70.2025 - Zadanie częściowe nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192320 Druckerbänder