604494-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dostawa wyrobów medycznych Przedmiot zamówienia został podzielony na 25 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych Pakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL Pakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru Pakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych Pakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych Pakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii Pakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu Pakiet nr 8 - Dostawa siatek Pakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I Pakiet nr 10 - Dostawa fartuchów i rękawic medycznych Pakiet nr 11 - Dostawa wyrobów medycznych Pakiet nr 12 - Dostawa wyrobów medycznych II Pakiet nr 13 - Dostawa wyrobów medycznych III Pakiet nr 14 - Dostawa materiałów eksploatacyjnych do wstrzykiwacza automatycznego Pakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych Pakiet nr 16 - Dostawa bezigłowego urządzenia dostępu naczyniowego Pakiet nr 17 - Dostawa elektrod defibrylacyjnych Pakiet nr 18 - Dostawa worków na mocz Pakiet nr 19 - Dostawa odzieży zabiegowej Pakiet nr 20 - Dostawa wyrobów medycznych IV Pakiet nr 21 - Dostawa drenów do pomp infuzyjnych Pakiet nr 22 - Dostawa pojemników z formaliną Pakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych Pakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych Pakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych albo rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (o ile dotyczy) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie, o ile oferowany przedmiot jest wyrobem medycznym. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung364189-2026
Interne KennungZP/55/ZCO/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
BeschreibungPakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
Interne KennungPakiet nr 1 - Dostawa zestawu do drenażu ran pooperacyjnych
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
BeschreibungPakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
Interne KennungPakiet nr 2 - Materiały eksploatacyjne do morcelatora NOUVAG 3287 TCM 3000 BL
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
BeschreibungPakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
Interne KennungPakiet nr 3 - Dostawa czujników do tonometru
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
BeschreibungPakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
Interne KennungPakiet nr 4 - Dostawa siatek chirurgicznych
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
BeschreibungPakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
Interne KennungPakiet nr 5 - Dostawa materiałów laparoskopowych
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
BeschreibungPakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
Interne KennungPakiet nr 6 - Dostawa osprzętu do laparoskopii
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
BeschreibungPakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
Interne KennungPakiet nr 7 - Ustniki do alkomatu
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Dostawa siatek
BeschreibungPakiet nr 8 - Dostawa siatek
Interne KennungPakiet nr 8 - Dostawa siatek
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
BeschreibungPakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
Interne KennungPakiet nr 9 - Dostawa wyrobów medycznych I
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
BeschreibungPakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
Interne KennungPakiet nr 15 - Dostawa igieł kulkowych
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
BeschreibungPakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
Interne KennungPakiet nr 23 - Sprzęt do obsługi portów naczyniowych
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
BeschreibungPakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
Interne KennungPakiet nr 24 - Dostawa serwet operacyjnych
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
BeschreibungPakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG
Interne KennungPakiet nr 25 - Dostawa elektrod EEG