See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Orvostechnikai eszközök beszerzése
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező, az adott részhez tartozó „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat” elnevezésű iratban meghatározott orvostechnikai eszközöket kíván beszerezni. A beszerzés tárgya: - 1. részben: 1 db új röntgen berendezés - 2 részben: 1 db új kardiológiai ultrahang készülék - 3. részben: 1 db új radiológiai ultrahang készülék - 4. részben: 1 db új EKG készülék - 5. részben: 1. db új ultrahang terápiás egység - 6 részben: 1 db új kombinált elektroterápiás, vacuum terápiás készülék - 7. részben: 1 db új réslámpa applanációs tonométerrel, műszerasztallal - 8. részben: 2 db új ABPM holter készülék - 9. részben: 2 db új EKG holter készülék Az eszköz(ök)re vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket valamennyi részben az adott részhez tartozó, a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-… rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az érintett eszköz(ök) tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz(ök) leszállítására, az eszköz(ök) telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, ahol az adott rész műszaki leírása kifejezetten úgy rendelkezik, oktatás megtartására is. A nyertes ajánlattevő a fentieken túlmenően is köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Valamennyi részben kizárólag új eszköz(ök) megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz(ök) megajánlását, használt eszközzel (eszközökkel) történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszköz(öke)t biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, az adott eszközre vonatkozó műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszközök esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni az adott részhez tartozó „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat” elnevezésű táblázatot részenként külön-külön, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat(ok) minősül(nek) az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközökhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentum-rész, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat” elnevezésű dokumentum tartalmazzák. Valamennyi részben a szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz(ök) és tartozékaik szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen. Az eljárás tárgyát képező árubeszerzés a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium által biztosított, 4033626600 azonosító számú, „1. ütem - Mezõkovácsházi Rendelõintézet infrastrukturális fejlesztése” elnevezésű projekt keretében kerül finanszírozásra, a finanszírozás módja utófinanszírozás, intenzitása: 100%.
Interne Kennung: EKR001311082026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Röntgen berendezés
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-1rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új röntgen berendezésre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-1rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-1rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-1rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékai szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/1
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111200 Röntgenstationen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Kardiológiai ultrahang készülék
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-2rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új kardiológiai ultrahang készülékre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-2rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-2rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-2rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékai szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/2
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0003
Titel: Radiológiai ultrahang készülék
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-3rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új radiológiai ultrahang készülékre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-3rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-3rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-3rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékai szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112310 Farbfluss-Doppler, 33112320 Dopplergeräte
Los: LOT-0004
Titel: EKG készülék
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-4rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új EKG készülékre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-4rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-4rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-4rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékaik szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/4
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0005
Titel: Ultrahang terápiás egység
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-5rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új ultrahang terápiás egységre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-5rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-5rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-5rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékaik szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/5
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0006
Titel: Kombinált elektroterápiás, vacuumterápiás készülék
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-6rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új kombinált elektroterápiás, vacuum terápiás készülékre (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-6rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-6rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-6rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékai szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/6
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0007
Titel: Réslámpa applanációs tonométerrel, műszerasztallal
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-7rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 1 db új réslámpa készülékre (applanációs tonométerrel, műszerasztallal) (a továbbiakban: eszköz) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-7rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszköz tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszköz leszállítására, az eszköz telepítésére/üzembehelyezésére. Kizárólag új eszköz megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszköz megajánlását, használt eszközzel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközt biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-7rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-7rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszköz és tartozékai szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/7
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0008
Titel: ABPM holter készülékek
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-8rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 2 db új, Holter ABPM-06 típusú vagy azzal egyenértékű ABPM holter készülékre (a továbbiakban: eszköz(ök)) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközökre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-8rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszközök tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszközök leszállítására, az eszközök telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszközök megajánlását, használt eszközökkel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközöket biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-8rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközökhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-8rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszközök és tartozékaik szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/8
Haupteinstufung (cpv): 33123100 Tonometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0009
Titel: EKG holter készülékek
Beschreibung: Ajánlatkérő a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban („Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-9rész”) meghatározott követelményeknek megfelelő 2 db új EKG holter készülékre (a továbbiakban: eszköz(ök)) vonatkozó adásvételi szerződést kíván kötni. Az eszközökre vonatkozó pontos műszaki/szakmai minimumkövetelményeket a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok részét képező „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-9rész” elnevezésű dokumentum tartalmazza. A nyertes ajánlattevő kötelezettsége az eszközök tulajdonjogának átruházásán túl kiterjed többek között az eszközök leszállítására, az eszközök telepítésére/üzembehelyezésére, valamint, a nyertes ajánlattevő köteles valamennyi, az adott részhez tartozó műszaki leírásban megjelölt, a teljesítéshez kapcsolódó további feladatokat elvégezni. Kizárólag új eszközök megajánlására van lehetőség, az ajánlatkérő használt eszközök megajánlását, használt eszközökkel történő teljesítést nem fogad el. Az ajánlatkérő használt eszköznek tekinti azt az eszközt is, amely korábban bemutató/mintadarabként/próbaeszközként került kiállításra és/vagy használatra. A nyertes ajánlattevő az eszközöket biztonságos, használatra kész állapotban, minden kötelező tartozékával, illetve ahol az releváns, a műszaki leírásban tételesen meghatározott tartozékával együtt, magyar nyelvű használati/karbantartási utasítással és a szükséges tanúsítványokkal együtt köteles átadni az ajánlatkérő részére. Az ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, különösen arra, hogy ahol a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra hivatkozik, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen hivatkozás csak a szerződés tárgyának a Kr. 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása érdekében történt. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, azaz az ilyen eszköz esetén az azzal egyenértékű tételt is elfogadja az ajánlatkérő, azzal, hogy az egyenértékűséget az ajánlattevőnek bizonyítania kell. Az ajánlattevő köteles kitöltve az ajánlathoz csatolni a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-9rész” elnevezésű táblázatot, figyelemmel arra, hogy ezen táblázat minősül az ajánlattevő szakmai ajánlatának. Az eszközökhöz és a teljesítéshez kapcsolódó további és részletes feltételeket valamennyi részben az ajánlati felhívás, a szerződéstervezet, valamint a „Műszaki leírás-Szakmai ajánlat-9rész” elnevezésű dokumentumok tartalmazzák. A szerződéskötés feltétele, hogy a folyamatosan elérhető, magyarországi telephellyel rendelkező, az eszközök és tartozékaik szakszerű javítására igazolt felkészültséggel rendelkező szakembereket alkalmazó szakszerviz biztosított legyen.
Interne Kennung: EKR001311082026/9
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen