See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Beschreibung: Dostawa sprzętu endoskopowego - 8 zadań asortymentowych.
Vorherige Bekanntmachung: 397394-2026
Interne Kennung: DZPZ.3320.75.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zad.1 - Pokrowce ochronne zabezpieczające tace do transportu endoskopów, do posiadającego wózka transportowego CleanScope - 800 pakietów.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zad.2 - Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku, powleczone PE - 40 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zad.3 - Zestaw do długotrwałego żywienia dożołądkowego, zakładany przezskórnie metodą „push”.- 13 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zad.4 - Zgłębnik dwukanałowy do jednoczesnego żywienia dojelitowego i odbarczania żołądkowego - 5 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zad.5 - Zgłębnik do żywienia do dwunastnicy lub jelita cienkiego - 5 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zad. 6 - Sondy do argonu kompatybilne z diatermią firmy Olympus APU-300. poz. 1 - 70 szt. poz. 2 - 70 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zad. 7 - Nakładka na końcówkę dystalną duodenoskopu. - 60 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zad. 8 - Klips typu modliszkowego. - 50 szt.